logo

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

"Ya internette olursunuz, ya da yok olursunuz."

Günümüzde uygulanan iletişim stratejilerinin başında kuşkusuz web siteleri yer alıyor. Hemen herkesin bir internet kullanıcısı olduğu iletişim dünyasında her birey hizmet alacağı firma ile ilk randevusunu internette gerçekleştiriyor. Bu durum da firmalar için web sitesi gerekliliğini kaçınılmaz kılıyor.
Petek Medya olarak web alanında firmalara sunduğumuz yenilikçi, modern ve iletişim odaklı çözümler ile firmaları müşterileriyle gerçekleşecek olan ilk randevularına en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?

S.E.O Uyumlu

İnternet siteleri ikiye ayrılır; “birinci sayfadakiler” ve diğerleri, birinci sayfada olmanın tek anahtarıda S.E.O. yani arama motoru optimizasyonudur, ve başarılı bir arama motoru optimizasyonunun temel taşı web sitesinin optimizasyona uyumlu olmasıdır, yaptığımız tüm web sitelerini Google başta olmak üzere tüm arama motorları standartlarına uygun olarak tasarlıyoruz.

Responsive

Günümüz iletişim araçları arasında internet artık çok minimal boyutlara indirgenmiş vaziyette ve Dünyada internet kullanıcılarının %51.3’lük bir kısmı mobil cihazlar üzerinden internete erişim sağlıyor. Web sitelerini tüm cihazlarda sorunsuz çalışabilecek şekilde tasarlıyor, internetin olduğu heryerde markanızın olmasını sağlıyoruz.

 Geliştirilebilir/Değiştirilebilir

Gün geçmiyor ki dijital dünyada bir değişim ya da gelişim gerçekleşmesin,Haliyle internette varolmak isteyen herkes de bu değişimlere ayak uydurmak zorunda, Petek Medya olarak her türlü değişim ve müdaheleye açık zaman geçtiğinde her türlü değişim ya da gelişim faaliyetinin kolayca uygulanabileceği web siteleri hazırlıyoruz.

Etkileşim Odaklı

Yılların tecrübesi ve dinamik beyinlerin verdiği yeterlilik ile bir internet kullanıcısının ziyaret ettiği internet sitesinde ne aradığını ve ne görmek istediğini çok iyi biliyoruz, web sitelerini tasarlarken ilk önce ziyaretçinin gözünden bakıp daha sonra en yüksek etkileşimin nasıl alınabileceğini düşünüp, bunları kod havuzunda harmanlayarak etkileşim odaklı, sunulabilir web siteleri tasarlıyoruz.