logo

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

“Bireyler sosyaldir, bireylere ulaşmak isteyen firmalarda sosyal olmalıdır.”

Günümüzde sosyal medya hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan adeta yeni bir dünya haline geldi. Yapılan araştırmalara göre Dünyadaki her üç kişiden ikisi sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Ülkemizde yaklaşık 48 milyon kişi sosyal medyada etkileşimlerde bulunuyor. Sadece bu oranlara bakıldığında bile dijital pazarlamada sosyal medyanın önemi gözler önüne seriliyor. Sizin için en uygun sosyal mecraları belirleyip yönetimlerini yaparak en yüksek etkileşimleri almanızı sağlıyoruz.

Nasıl Yönetiyoruz?

Kurumsal Profillerin Yönetimi

Sizin için belirleyeceğimiz uygun sosyal mecralarda kurumsal profillerinizi firmanızı ve kurumsal kimliğinizi en doğru ifade edecek biçimde yönetimlerini sağlıyoruz.

Sosyal Pazarlama

Firmanızın sosyal medyadaki hayran ve takipçi sayılarını artırmaya yönelik tasarlayıp yayınlayacağımız paylaşımlar ile firmanızı sosyal medyadaki bireyler ile tanıştırarak sosyal pazarlama ağındaki yerinizi genişletiyoruz.

İçerik Yönetimi

Önemli gün ve haftalar, özel günler gibi zamanlarda uygun paylaşımlar ile firmanızın prestijini ve marka değerini her zaman maksimum düzeyde tutuyoruz. Bu sayede marka bilinirliğinizi artırarak kuvvetlendiriyoruz.