logo

Reklam/Kampanya Yönetimi

Reklam/Kampanya Yönetimi

“Az bütçeyle en çok kişiye ancak dijitalde ulaşabilirsiniz”

Yıllardır süregelen TV reklamları artık yavaş yavaş yerini dijital reklamlara bırakmaya başladı. Dijital mecralarda yapılan reklam çalışmalarının sayılabilir olması, az bütçeyle çok kişiye ulaşma imkanı gibi avantajları göz önüne alındığında, her boyuttan işletme için dijital reklamlar büyük bir pazarlama yolu haline geldi. Dijital reklamcılığın bütünleşik pazarlama için son derece uygun olmasıda dijital reklama bizi bir adım daha yaklaştırıyor. Dijital reklam kurguları ve yönetimi dışarıdan zor gibi görünebilir fakat rakip analizi ve doğru medya planlaması yapılarak en verimli sonuçlar alınabilir. Petek Medya olarak reklam alanında edindiğimiz tecrübeyi dijitalle birleştirerek en verimli reklam kampanyalarını oluşturup yönetiyoruz.

Neden Ajans Hizmet Almalısınız?

Reklam Tasarımı/Kurgusu

Dijital mecralarda yürüteceğiniz reklam çalışmaları için size ve hedef kitlenize özgü reklam tasarımları ve kurguları yapmalısınız. Bu tasarım ve kurgular hedef kitlenizi harekete geçirici özellikler taşımalıdır. Sizin için tasarlayıp kurgulayacağımız reklam tasarımlarında hedef kitlenizi harekete geçirerek reklam harici organik pazarlamayı hedefliyoruz bu sayede en düşük bütçeyle en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Medya Planlaması

Markanız için yapacağınız reklam çalışmalarından en iyi verimi alabilmek için öncelikle reklam çalışmasının yapılacağı mecralar doğru bir şekilde seçilmelidir, mecra seçimine sektör, ürün ve rekabet gibi faktörler etki etmektedir. Sizler için gerekli analizleri yaparak en çok verim alacağınız reklam mecralarını belirliyoruz.

Analiz ve Raporlama

Dijital mecralarda gerçekleştireceğiniz her reklam faaliyeti aslında sizin için bir bilgi deposudur. Erçekleştireceğiniz en ufak bir reklam faaliyetinde bile hedef kitleniz ve rakipleriniz hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgilerde hem markanızın ticari sürecinde hemde reklam/tanıtım sürecinde sizler için yol gösterici olur. Sizler için yürüteceğimiz reklam çalışmalarında anlık analiz ve raporlar ile reklam faaliyetleriniz ile ilgili yol haritanızı oluşturuyoruz.