logo

Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

“Mobil dünya, gerçek dünyadan çok daha büyüktür.”

Teknoloji çağında artık internet gibi kocaman bir dünyanı pantolonumuzun cebine sığdırabiliyoruz. Hem hızlı ve pratik olmasından hemde birçok farklı iletişim olanağını aynı anda sunmasından dolayı mobil cihaz kullanımı gün geçtikçe artmakta. Mobil cihazlar hayatımızın her alanında bizler için birçok alanda farklı ve yenilikçi çözümler sunuyor. Nüfusunun yarısından fazlasının en az 1 akıllı telefon kullandığı günümüz dünyasında mobilin öneminin farkındayız. Kullanıcı deneyimini ve firma gerekliliklerini ön planda tutarak ihtiyacınıza göre mobil uygulamanızı hazırlıyoruz.

Mobilde Neden Olmalısınız?

Hedef Kitlenize Yakın Olmak

Mobil cihaz kullanıcıları her 6.5 dakikada bir akıllı cihazını kontrol ediyor. Hangi sektörde olursanız olun hedef kitlenize en yakın olmanızı sağlayacak olan yegane iletişim aracı mobil cihazlardır. Bu denli kullanımı yüksek olan iletişim araçlarının dijital pazarlamadaki yeri göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür.

Rekabette Avantaj

Türkiye pazarlama ağına baktığımız zaman en büyük markaların mobilin önemini farkettiğini ve mobildeki yerlerini çoktan aldıklarını görebiliyoruz. Fakat mobilde olmak için büyük bir marka olmaya gerek yok “büyük bir marka olmayı istemek” bunun için yeterli. Mobilde yerinizi biran önce almak sizi mutlaka rakiplerinizin önüne geçirecektir. Teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir marka her zaman rakiplerinden bir adım öndedir.

Mobil Platform

Mobil platform sayesinde müşterilerinizle sürekli olarak iletişim halinde kalırsınız. Firmanız hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları ya da avantajları en doğru biçimde müşterilerinize sunabilirsiniz. Hedef kitlenizin davranış ve isteklerini gözlemleyebilir bu sayede farklı pazarlama stratejileri geliştirebilirsiniz.