logo

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Neler Yaparız?

Web Tasarımı

Hayallerinizden aldığımız ilhamı dinamik fikirlerimizle birleştirip,onları dijital dünyaya uyarlayarak, online gerçeklere dönüştürüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İletişim stratejileri, topluluk yönetimi, dijital crm, yaratıcı sosyal medya uygulamaları, tanıtım ve viral video çalışmaları ile sizi öne çıkarıyoruz.

Mobil Yazılım

Günümüz dünyasında dijital medyanın en önemli araçlarından biri haline gelmiş olan mobil aplikasyonlar ile markanıza değer katıyoruz.

Organizasyon Yönetimi

Organizasyonlarınızı baştan sona bütün detaylarıyla oluşturup, organizasyonlarınızı istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en verimli şekilde yönetiyoruz.

Reklam Kampanyaları

"Az bütçeyle çok kişiye ulaşabilir miyim?","Hedef kitlem daimi müşterim olur mu?" gibi sorularınıza en doğru cevapları veriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Ürün ya da markanızın, logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimlerine kadar uyum içinde ve belli standartlarla kimliğini oluşturuyoruz.

Animasyon/Video

Firmanızı, ürününüzü ya da hizmetinizi görsel iletişimin günümüzdeki en etkili yolu olan animasyon ve videolar ile tanıtıyoruz.

E-ticaret

Şirketinizin ihtiyacı olan özelliklerde yönetilebilir, özgün tasarımlarla kolay kullanılabilen E-Ticaret siteleri oluşturuyoruz.

Kalite

Ajans olarak aldığımız her işi, büyük veya küçük ayırt etmeden istekleriniz doğrultusunda en mükemmel hale getirerek sizlere sunuyoruz.

Zaman

Siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede gidererek dijital medya dünyasına girişinizi hızlandırıyoruz.

Fiyat

Piyasadaki genel fiyatların aksine bizler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatı sizlere sunuyor, aldığımız ücretinde hakkını veriyoruz.