logo

Hakkımızda

Petek Medya Ajans

Biz kimiz?

Petek Medya Ajans ;

Sistemli çalışan, ekip ruhuna inanan, sonuç odaklı benzersiz hizmet sunmayı amaçlayan ve buna yönelik çözümler üreten bir reklam ajansıdır.

Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip; zaman, emek ve bütçe kaybı yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da, mevcut bir markaya değer katmayı da severiz.Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça hünerliyiz.

Hiç reklam çalışması yaptırmamış ya da medya hizmeti almamış bir potansiyel iş ortağımızın endişelerini iyi biliriz. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra
sadece ”bir web sitem olsun” diye gelene de severek hizmet veririz.

Neden Petek?

Petek, arıların en az malzemeyle en çok yer kullanmak için oluşturduğu en iyi şekildir. Güneş açılarına göre oluşturulan altıgen şekillerin her biri aynı genişliktedir. Yani Petek, mükemmelliğin sistematik bir şekilde sembolize edilmiş halidir.

Misyonumuz

Kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve güven temelli kurumsal itibarını sürekli üst seviyede tutan global bir marka olmak.

Vizyonumuz

İş ahlakı ve bilimsel ilkelerden taviz vermeden müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Petek Medya Ajans, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır.